Стань спонсором і другом фонду

Якщо ти не хочеш донатити безпосередньо на війну - стань другом нашої команди та підтримай діяльність фонду! Кошти на адміністративні витрати збираємо на окремий рахунок. Наші працівники - теж живі люди, які отримують заробітну плату. Також у фонду є повсякденні потреби. Наприклад, канцелярія та заправка принтерів. Тому саме твоя підтримка дасть змогу нам працювати більше і якісніше! Якщо хочеш стати партнером - переходь за посиланням переходь за посиланням.

Якщо ви бажаєте оформити щомісячну підписку на будь-яку іншу суму - напишіть нам на [email protected].

Грошові кошти, зібрані БО БФ «ЗАХИСТ МАЙБУТНЬОГО» на даний рахунок, збираються на операційну діяльність команди фонду на постійній основі. Сплачуючи благодійний внесок через інструмент LiqPay або у випадку оплати за реквізитами БО БФ «ЗАХИСТ МАЙБУТНЬОГО», ви даєте згоду на це, а також погоджуєтесь на те, що сума пожертвування не підлягає поверненню. Орієнтовна дата завершення збору: 31 грудня 2024 р.
Розрахунковий рахунок
UA663052990000026005006241281 Скопійовано
Отримувач
БФ ЗАХИСТ МАЙБУТНЬОГО БО Скопійовано
ЄДРПОУ
44865632 Скопійовано
Призначення платежу
Благодійна допомога Скопійовано
IBAN Code Долар США (USD)
UA563052990000026003036239652 Скопійовано
IBAN Code Євро (EUR)
UA843052990000026007006238173 Скопійовано
Назва підприємства
CF PROTECTION OF THE FUTURE CO Скопійовано
Назва банку
JSC CB "PRIVATBANK", 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE Скопійовано
SWIFT code
PBANUA2X Скопійовано
Адреса підприємства
01010, 3b, Ivana Mazepy St., Kyiv, Ukraine Скопійовано
Призначення платежу
Charitable donation Скопійовано
PayPal email
[email protected] Скопійовано
Обов’язковий коментар
Благодійний безповоротний внесок на діяльність фонду Скопійовано
USDT(TRC20)
TUbmxCTxNVnaRrCy6Ya3Qfm1dGxtnCJ4a3 Скопійовано
BTC
1FBNuUiFKTJCnKX7HK9Hoqsv72kjEbpdhY Скопійовано

Часті запитання

Війна вже почалася. Ще не пізно допомагати?

Ні, не пізно. Українська армія мужньо захищає країну від переважаючого ворога і щодня потребує вашої допомоги. Кожна гривня має значення, адже допомагає реалізовувати масштабні проєкти, що впливають на хід війни й наближають нашу спільну перемогу над окупантом. Підтримавши команду, ти теж підтримуєш наближення перемоги. Адже робота фонду залежить від закриття базових щоденних побутових потреб.
Ваш внесок буде спрямовано на закупівлю витратних матеріалів для повсякденного функціонування команди фонду, а також для зарплат працівникам.
Ви можете допомогти конкретному проєкту, обравши потрібний проєкт серед переліку тут, перейшовши безпосередньо на сторінку проєкту і натиснувши “Підтримати". Форма для підтримки розміщена на сторінці проєкту. Кошти, отримані в такий спосіб, будуть спрямовані на обраний вами конкретний проєкт.
Щоб ознайомитись з установчими документами фонду – перейдіть за цим посиланням.
Наш благодійний фонд побудований за принципом повної прозорості. Щоб ознайомитись зі звітністю фонду – перейдіть у розділ Звіти.
Благодійні внески не підлягають поверненню.