З початком повномасштабного вторгнення українці стали більше заощаджувати, проте абсолютна більшість донатить на ЗСУ

Фото: depositphotos.com

Понад 90% громадян України підтримують ЗСУ – не тільки словом, а й гривнею, доларом чи біткойном, і кожен п’ятий робить це систематично.

Про це свідчать результати дослідження консалтингово-аудиторської компанії Deloitte в Україні. Згідно з дослідженням, 90 % українців зазначили, що донатять на допомогу ЗСУ та/або постраждалим від війни. Кожен п’ятий респондент зізнався, що допомагає систематично, кожен четвертий – інколи, а решта – час від часу.

“Все заради перемоги” стало гаслом для більшості громадян. Аби мати можливість переказувати кошти на ЗСУ, чимало українців економлять: 86% відзначили, що стали менше відвідувати розважальні заходи (концерти, кінотеатри тощо), 81% рідше з’являються в кафе та ресторанах, 66% знизили користування таксі, 79% заощаджують на одязі, 70% – на продуктах харчування.

При цьому 71% опитаних повідомили, що бойкотують продукцію компаній, які досі працюють на ринку країни-агресора.

У цілому, навіть через рік від початку повномасштабного вторгнення, українці, як і раніше, згуртовані, налаштовані на перемогу над ворогом, і готові обмежувати своє споживання заради цієї мети.

Захист майбутнього

Підтримайте військових на передовій 🇺🇦