![On October 28, 2023, at 5:00 p.m., a charity auction will be held by the founders of the CF "Protection of the Future" Yevhen Karas and Alla Martyniuk. Last year, at the first event, more than $60,000 was raised.](https://maibutniefund.org/wp-content/uploads/2023/10/konczert-aukczion-1-e1697045587106-edited-864x507.jpeg)
28 жовтня 2023 року о 17.00 відбудеться Благодійний вечір-аукціон засновників БФ «Захист Майбутнього» Євгена Карася (офіцер ЗСУ) та Алли Мартинюк (помічник НГШ В.Ф. Залужного).
Смачні коктейлі від Herbal N09, фуршет та виступи неймовірних гостей вечора: Ярмака, Козака Сіромахи, Omut та Yatsuta, Ейри, Вікторії Ніро. Ведучі вечора : Дмитро Танкович та Алла Мартинюк.
Лоти від : Валерія Залужного, Кирила Буданова, Героїв Азовсталі, 3 Ошбр та інші.
Усі зібрані кошти підуть на придбання приладів нічного бачення та пікапів для евакуації поранених.
Київ. Вул Семена Петлюри 4. Карібіан клуб.
Купити квитки можна тут :
Приходь та підтримай ЗСУ!