SPEKA media та 14 Полк ЗСУ оголошують збір на пікапи


14-й окремий Полк ЗСУ успішно нищить ворога ще з 2014-го року, а сьогодні хлопці на дуже гарячих напрямках. Найбільша потреба 14 Полку зараз — пікапи. Технологічне видання SPEKA спільно з партнерами оголошує збір на 1 млн гривень. Збір відбувається через благодійний фонд «Захист Майбутнього».

Благодійний фонд «Захист Майбутнього» об’єднує ініціативу з підтримки військових добровольців і підрозділ Сил Спеціальних Операцій ЗСУ. Засновники фонду — офіцер ЗСУ Євген Карась та Алла Мартинюк, позаштатний помічник-консультант головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Як долучитися до збору?

5 листопада о 17:00 на YouTube-каналі SPEKA пройде благодійний стрім, мета якого – зібрати кошти на пікапи. Запрошений гість — Андрій Баніт, військовослужбовець, в минулому Product Owner Global Logic, зараз координатор відділу БПАК в 14 полку ССО.

Андрій розповість про те, як з айтівця перетворився на військового, про війну дронів, свій рідний Полк і загальні настрої в суспільстві (і як їм протистояти). Також на стрімі розігруватимуться унікальні лоти за донат.

Партнер благодійного стріму — Sales Marketing System. Це компанія результативного консалтингу, яка поєднує маркетинг, продажі та менеджмент в єдину систему для реалізації довгострокової стратегії розвитку і підвищення прибутковості компанії.

Долучитися до збору на пікапи можна і до стріму. Для цього перейдіть на цільову сторінку збору: https://bit.ly/45L3qeL

Слідкуйте за оновленнями та деталями на сторінках SPEKA: Facebook, Telegram, Instagram

Захист майбутнього

Підтримайте військових на передовій 🇺🇦