Авто для ЗСУ

Терміновий збір
Авто для ЗСУ

Авто для ЗСУ: Благодійний фонд “Захист Майбутнього” оголошує терміновий збір!

Від наявності якісних автівок залежить швидкість та оперативність виконання завдань зі знищення ворога, доставки необхідних речей та боєприпасів, мобільність пересування, а також порятунок власних життів та евакуація поранених побратимів.

Наразі збираємо на авто для БУАР 110 ОМБр, 67 ОМБр і 37 ОБрМП.
Мета: 550 000 гривень
Орієнтовна дата завершення збору: 31 серпня 2024 р.

Команда благодійного фонду “Захист майбутнього” за два роки передала чи відремонтувала захисникам понад 450 авто для армії.

Рахунок проекту:
UA683052990000026006036236812
БФ ЗАХИСТ МАЙБУТНЬОГО БО
ЄДРПОУ 44865632
Призначення платежу: Безповоротна благодійна допомога.

Долучайся до збору! Саме твій донат допоможе із придбанням автомобілей для захисників України та наблизить нашу спільну перемогу!

Все буде Україна!

Грошові кошти, зібрані БФ ЗАХИСТ МАЙБУТНЬОГО БО збираються задля підтримки українських військових на постійній основі та придбання автомобілів для передачі ЗСУ. В разі закриття збору (дострокового виконання проекту) кошти будуть перерозподілені на основний рахунок Фонду для закриття інших нагальних потреб ЗСУ. Сплачуючи благодійний внесок через інструмент LiqPay або у випадку оплати за реквізитами БФ ЗАХИСТ МАЙБУТНЬОГО БО ви даєте згоду на це, а також погоджуєтесь на те, що сума пожертвування не підлягає поверненню.

Партнери проєкту

Ви можете долучитись до проєкту